Keto-Challenge

Podejmij wyzwanie, pij ketony przez 10 dni i poczuj różnicę!

Czym jest KETO CHALLENGE?

To nie jest dieta keto.
Ketomania zaprasza Cię do wyzwania – 10-dniowej suplementacji ketonami egzogennymi
i doświadczenia kiedy Twoje ciało  napędzane jest super paliwem!

Dołącz do wyzwania

* indicates required

Co otrzymujesz:

-20 saszetek KETO/OS NAT

-Dostęp do zespółu trenerów PRUVIT

-Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku PRUVIT

-Dostep do ofert specjalnych PRUVIT

Twój nowy plan dnia

Bez liczenia makro. Bez niejasnych list zakupowych. Bez skomplikowanych planów żywieniowych. Biotechnologia dla Twojego organizmu jest tutaj, a Ty masz już do niej dostęp!

Po przebudzeniu

wypij 1 x KETO OS/NAT

 

Lunch

celuj w posiłek nisko węglowodanowy

 

Popołudnie

wypij 1 x KETO OS/NET

 

 

Kolacja

kolejny posiłek nisko węglowodanowy

 

 

 

Po 10 dniach

pij ketony codziennie, rób reset co miesiąc

 

 

 

Jak działają ketony?

Dlaczego miałbym suplementować KETO // OS®?

 

Uzupełnienie egzogennymi ketonami pozwala doświadczyć ketozy – korzyści wynikających z podwyższonego poziomu ketonów we krwi, bez konieczności przestrzegania tak restrykcyjnej diety ketogennej lub diety o bardzo niskiej zawartości węglowodanów, co często jest trudne dla niektórych osób.  Zoptymalizuj swój potencjał

 

 

 Czy KETO // OS® jest bezglutenowy?

 

Tak.

 

 Co to są sole BHB i skąd pochodzą?

 

 BHB występuje w naturze w wielu produktach spożywczych, w tym jajach i mleku.  Sole to kwasy i zasady związane wiązaniami jonowymi.  Sól to chemiczny termin używany do opisania określonego rodzaju związku chemicznego.  Technicznie są one zdefiniowane jako związki jonowe utworzone przez zobojętnienie kwasów i zasad.  Składają się z dodatnio i ujemnie naładowanych składników, które zazwyczaj dysocjują w wodzie lub roztworach na bazie wody (takich jak krew).  W terminologii potocznej nazywamy sól kuchenną, która w rzeczywistości jest solą chlorku sodu (NaCl), ale jest to tylko jeden z wielu związków chemicznych, które są zdefiniowane jako sole.  „Sól BHB” to po prostu związek, który składa się z sodu (Na +), potasu (K +) i β-hydroksymaślanu ciała ketonowego.  W pakiecie produktów Keto OS te pojedyncze elementy są połączone razem wiązaniami jonowymi; jednak po wypiciu produkt jest wchłaniany do krwi, gdzie dysocjuje na wolne Na +, K + i BHB, ponieważ jest to roztwór na bazie wody.  W ten sposób spożywanie produktu bezpośrednio, natychmiast powoduje ketony we krwi.  Ketony są naturalnie lekko kwaśne, więc połączenie BHB z sodem działa jak bufor do tej kwasowości.  Ketony będą również naturalnie działać jako środek moczopędny, więc tracisz sól, wapń potasowy i magnez, i ogólnie zaleca się zwiększanie spożycia sodu z ketonami.  Dodanie sodu do produktu uzupełni tę utratę soli.