Restauracja FIT-BACK Food&Family – Wrocław

Restauracja FIT-BACK Food&Family – Wrocław

Adres

Ul. Solskiego 3
50-001 Wrocław
dolnośląskie

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon. – czw.: 6:30 – 21:00
Pią. – sob.: 6:30 – 22:00
Nie.: 11:00 – 21:00

Restauracja „FIT-BACK” Food&Family mieści się we Wrocławiu przy ulicy Solskiego 3 w ciągu lokali handlowych, w sezonie letnim posiada przytulny ogródek przed lokalem. Wnętrze lokalu jest przytulne a jednocześnie urządzone nowocześnie i przemyślane tak aby wypełnić zasadę „Food&Family” – jedzenie i rodzina. Miejsce idealne zarówno na biznesowy lunch, szybki posiłek jak i rodzinny obiad.

Karta podzielona jest na menu ala carte i menu dietetyczne, które przygotowane zostało starannie przy współpracy szefa kuchni i dietetyka. Znajdziemy w nim dania dla diet ketogenicznej, paleo oraz dania wegańskie! Każde danie posiada rozpisaną kaloryczność i makro. Ofertę dietetyczną uzupełniają desery wg tej samej koncepcji. Właścicielka restauracji Pani Karolina Bisek czuwa nad każdym aspektem funkcjonowania lokalu. Mieliśmy okazję spróbować niektórych dań i jesteśmy oczarowani – polecamy z czystym sumieniem!

Osobną cześcią restauracji jest Fit&Go – gotowe dania – kanapki, sałatki, desery na wynos. Co ciekawe restauracja jest czynna od 6:30 od poniedziałku do soboty więc każdy, w drodze do pracy może zaopatrzyć się w smaczny posiłek na wynos!

Facebook Twitter Google+

ZDOBĄDŹ RABAT 10%

Zapisz się na Newsletter Ketomanii, aby skorzystać z promocji.

Powiadomimy cię o nowościach w sklepie i specjalnych promocjach!