Rybnickie Lody Rzemieślnicze – Rybnik

Rybnickie Lody Rzemieślnicze – Rybnik

Adres

Ul. Raciborska 5
44-200 Rybnik
Śląsk

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon. – pią.: 07:00 – 20:00
Sob. – nie.: 09:00 – 20:00

Kawiarnia-lodziarnia „Rybnickie Lody Rzemieślnicze” mieści się w Rybniku przy ul. Raciborskiej 5. W gustownie urządzonym lokalu najważniejsze miejsce zajmuje witryna z 12 smakami lodów. Dzięki najnowszej technologii produkcji i przechowywania, lody podawane w temperaturze około minus 10 stopni smakują wyśmienicie. Bez zbędnych stabilizatorów, białego cukru, GMO, za to pełne smaku i słodyczy czerpanych z owoców, warzyw i orzechów – to dewiza Pana Tomasza Dybały właściciela lodziarni który lodami zajmuje się od 2015 roku. Od początku postawił na proste w składzie, jednodniowe lody, bo jak przyznaje – sam lubi wiedzieć co je i dba o swoich lodożerców.

Prawdziwą furorę robią ostatnio wprowadzone truskawkowe lody keto słodzone ksylitolem, na bazie śmietany. W składzie tylko trzy składniki; truskawki, śmietana, ksylitol! Praktycznie wszystkie lody zawierają nie więcej niż 10% węglowodanów, słodzone ksylitolem lub erytrolem. Asortyment rotuje wokół lodów mlecznych, sorbetów i tych z dodatkiem alkoholu. Nas zaskoczyły ciekawe połączenia jak sorbet cytrynowy ze szczawiem, pistacja z bazylią czy banan ze szpinakiem!

Uzupełnieniem doskonałych lodów jest gama 6 rodzajów maseł orzechowych produkowanych z niezwykłą starannością – jedynie z orzechów, bez dodatku oleju, czy cukru. Ich kremowa konsystencja to zasługa 12 godzinnego procesu ucierania na kremową masę.

Z przyjemnością rekomendujemy to miejsce, które pomimo krótkiego stażu zostało już docenione przez lokalnych klientów z Polski oraz Czech którzy do Rybnika mają bardzo blisko.

Facebook Twitter Google+

ZDOBĄDŹ RABAT 10%

Zapisz się na Newsletter Ketomanii, aby skorzystać z promocji.

Powiadomimy cię o nowościach w sklepie i specjalnych promocjach!