Skąd się wzięliśmy?

Inicjatywa KETO

Ketomania to projekt zrodzony z inicjatywy osób będących na restrykcyjnej diecie Keto, Paleo lub LCHF. Każdy z „ketomaniaków” zapewne orientuje się jak trudno jest znaleźć lokal odpowiedni dla naszych potrzeb. Stąd powstał pomysł, by skupić wszystkie takie miejsca w jednej mobilnej aplikacji! Dzięki intuicyjnej mapie, użytkownik może znaleźć takie keto-przyjazne restauracje w swojej okolicy.

Jeśli prowadzisz lokal, oferujesz dania, wyroby keto-friendly bądź wytwarzasz lub dystrybuujesz wartościowe produkty spożywcze bez konserwantów i ulepszaczy – wypełnij formularz – a my z przyjemnością umieścimy Twoją ofertę w aplikacji!

Kolekcjonuj ulubione

Oceniaj i komentuj lokale

Zdobywaj przywileje

Odkrywaj nowe oferty

Dostosuj swój profil

Kupuj online produkty i usługi

Nasz zespół!

Osoby, które tworzą Ketomanię!
Aleksandra Pytlak
Dietetyk

Nazywam się Ola, jestem dietetykiem, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness działającym w okolicach Poznania. Na co dzień współpracuję z podopiecznymi pod kątem żywieniowym i treningowym, co sprawia mi ogromną radość i spełnienie zawodowe. Co zatem skłoniło mnie do dołączenia do zespołu Ketomania? Oczywiście zamiłowanie do diety ketogenicznej, której jestem szczerą zwolenniczką i praktykuję ją z wielkim zapałem. Jestem tu dla Was, by dzielić się z Wami swoją wiedzą, udzielać wszelkich porad i konsultacji oraz zainteresowanym układać plany żywieniowe, by wynieśli z keto wszystko co najlepsze!

Aleksandra udziela konsultacji dietetycznych przez Skype, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego z Olą.

Aleksandra Pytlak@Unlimeated
Sylwia Szczucka
Pasjonatka keto

Mam na imię Sylwia i od stycznia 2017 roku jestem na diecie ketogenicznej. Od tego czasu zgubiłam 35 kg, stałam się pasjonatką zdrowego odżywiania, zgodnego z założeniami diety ketogenicznej i LCHF. Moim nałogiem stało się gotowanie i tworzenie potraw, które pomagają też innym wejść w świat diety wysokotłuszczowej. Aktywność fizyczna to kolejna moja pasja, która narodziła się wraz z przejściem na dietę ketogeniczną, nie tylko pomogła mi w utracie wagi ale przede wszystkim odzyskać sprawność fizyczną, zdrowie i pewność siebie, której zawsze mi brakowało. Z przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem i pomagam innym pokochać siebie poprzez wejście w świat keto, zmianę nawyków żywieniowych i włączeniu aktywności fizycznej.

Adres e-mailKeto Syla
Aleksandra Kida
Blogerka

Jestem studentką medycyny weterynaryjnej już na finiszu po dyplom, więc zdążyłam poznać wiele mechanizmów wspólnych dla zwierząt i ludzi, ukończyłam również kurs dietetyki oraz fitnessu. Ta wiedza pozwala mi pisać o tematach złożonych w miarę prostym językiem, aby każdy jeszcze nie tak dogłębnie zorientowany w temacie mógł dowiedzieć się czegoś nowego w rozwijający dla niego sposób. Już czwarty rok prowadzę mojego bloga www.zcukruniejestem.pl, na którym udokumentowałam moje pierwsze kroki z dietą niskowęglowodanową. Znajdziecie tam moje przepisy oraz masę innych tematów, którymi się interesuję. 

Aleksandra KidaZcukruniejestem@Zcukruniejestem

Gdzie już jesteśmy!

Miejsca keto-friendly

Nowe Keto-lokale!

Gdzie zdrowo zjeść?