Skąd się wzięliśmy?

Inicjatywa KETO

Ketomania to projekt zrodzony z inicjatywy osób będących na restrykcyjnej diecie Keto, Paleo lub LCHF. Każdy z “ketomaniaków” zapewne orientuje się jak trudno jest znaleźć lokal odpowiedni dla naszych potrzeb. Stąd powstał pomysł, by skupić wszystkie takie miejsca w jednej mobilnej aplikacji! Dzięki intuicyjnej mapie, użytkownik może znaleźć takie keto-przyjazne restauracje w swojej okolicy.

Jeśli prowadzisz lokal, oferujesz dania, wyroby keto-friendly bądź wytwarzasz lub dystrybuujesz wartościowe produkty spożywcze bez konserwantów i ulepszaczy – wypełnij formularz – a my z przyjemnością umieścimy Twoją ofertę w aplikacji!

Kolekcjonuj ulubione

Oceniaj i komentuj lokale

Zdobywaj przywileje

Odkrywaj nowe oferty

Dostosuj swój profil

Kupuj online produkty i usługi

Nasz zespół!

Osoby, które tworzą Ketomanię!
Aleksandra Cherczyńska
Manager

Cześć! Nazywam się Ola Cherczyńska, a w Świecie Keto możesz znać mnie jako KetoGirl! W projekcie KetoMania, który traktuję jako swoje "dziecko" spełniam się od roku i z rozmachem wdrażam nowe pomysły w życie. Kreuję wraz z mloim teamem trendy i budujemy coraz większą grupę keto-przyjaciół, na którą składają się najbardziej autorytatywne osoby w Polsce. Kim jestem? Moja funkcja w firmie to Manager. Poza świetną zabawą i poznawaniem nowych ciekawych ludzi mam też swoje obowiązki. Dzięki ich wypełnianiu zyskuję wielką satysfakcję - zwłaszcza kiedy widzę efekty. A o tych nie dajecie mi zapominać - taki już jest mój charakter, że bez ludzi więdnę i staję się innym człowiekiem. Dlatego w tej pracy odnajduję się jak nigdzie indziej - wśród cudownych ludzi, wspaniałych przyjaciół, kolaborantów i wielu wielu innych. Moja pasją jest gotowanie więc naprowadzanie Was na eksperymenty, a także tworzenie własnych autorskich przepisów, które możecie znaleźć na blogu i instagramie - to czysta przyjemność! Cieszę się, że tak szybko i tak bardzo polubiliście moją osobę. Mam nadzieję, że będę w stanie pomóc każdemu ketogenikowi, ale też realizować poważne, oficjalne projekty dla KetoManii.

Adres e-mail@abc_ketogirl_
Katarzyna Puławska
Ambasadorka marki

Bycie mamą dwójki maluszków rok po roku wymaga ciągłego bycia w akcji. Żeby nie Ketoza, nie wiem skąd miałabym mieć na to wszystko siły? Jeśli chodzi o największe atuty diety ketogenicznej na pierwszym miejscu stawiam power, który uzyskuje dzięki ketonom krążących we krwi. 11 letnie doświadczenie w pracy w korporacji na menadżerskim stanowisku pozwala mi doskonale organizować czas i rozplanować obowiązki miedzy byciem mamą na cały etat, a rolą blogera kulinarnego. Gotuje, fotografuje, nagrywam i publikuje przepisy na instagramie oraz filmy na kanale YouTube, zajmując się jednocześnie maluchami, a mimo to można mnie złapać na ig o 5 rano i wypić ze mną kawę online. Ranny ptaszek. Zakochana w keto słodkościach każdego dnia wymyślam kolejne przepisy na desery z dozwolonych składników i z uwzględnieniem optymalnych makroskładników. Niesamowity dowód na to, ze jedzenie tłuszczów napędza do energetycznego, pełnego pozytywnego myślenia oraz działania.

Adres e-mail@onaciaglegotuje
Solvita Kalugina-Bulka
Ambasadorka marki

Solvita Kalugina-Bulka, doradca strategiczny wyspecjalizowana w biznesie międzynarodowym z prawie 15-letnim doświadczeniem w międzynarodowych przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Urodzona na Łotwie, wychowana w Polsce, aktualnie mieszkająca od 10 lat w Austrii gdzie spełnia się nie tylko zawodowo, ale i społecznie jako Ambasador Integracji w Austrii, aktywnie działając na rzecz Polonii, promując polską kulturę i sztukę, organizując wernisaże, koncerty, dyskusje panelowe, współtworząc najpiękniejsze i najważniejsze wydarzenie kulturalne Polonii na świecie o charakterze charytatywnym - Polskie Bale Wiosny, prezes Polsko-Austriackiego Stowarzyszenia Medialno-Intergracyjnego POLpromotion i członek wielu innych stowarzyszeń. Kobieta orkiestra. Ale przede wszystkim promotorka zdrowego stylu życia pokazując na Instagramie na swoim profilu - ketobulka - na własnym przykładzie, że dzięki diecie ketogenicznej można odzyskać zdrowie, trwale schudnąć, cofnąć czas i polepszyć jakość życia nie rezygnując z pysznego jedzenia, bez uczucia głodu, męczarni i spadków energii. Dieta ketogeniczna zmieniła moje życie. W ciągu 9 mięsięcy z ponad 130kg udało mi się schudnąć dokładnie 36kg. Czuję się, jakbym wygrała nowe życie. Jeszcze rok temu, podczas biznesowych podróży samolotowych modliłam się w duchu aby wystarczyło pasa, aby się zapiąć. Około rok temu, będąc na wysokim stanowisku menedżerskim, mając ogromną odpowiedzialność za biznesy w 17 krajach na całym świecie, będąc w ciągłych podróżach nie miałam czasu pomyśleć o sobie. Bagatelizowałam zwoje zdrowie, aż znalazłam się na granicy totalnego wyczerpania organizmu spowodowanego ciągłym stresem, frustracją, nadwagą, nadciśnieniem i innymi dolegliwościami. Punktem zwrotnym był stan przedzawałowy. Wtedy postanowiłam, że coś musi się zmienić, że ja muszę zmienić siebie, sposób żywienia, styl życia. Moim światełkiem w tunelu stała się dieta keto, której podjęłam się w styczniu 2020, dzięki której w dniu dzisiejszym jestem nie tylko lżejsza, ale i sprawniejsza, mam niesamowicie dużo energii, mam piękne, zregenerowane i jędrne ciało, dzięki której mam ciśnienie w normie, wyniki badań tak świetne, że mój lekarz przecierał oczy ze zdumienia. Dzięki diecie ketogenicznej rzuciłam palenie i zaczęłam biegać. Tak, ja, która w życiu nie przebiegła dystansu dłuższego niż 100m teraz standardowo biegam odcinki 15km, a w miesiącu pokonuję odległości minimum 200km. Keto nie tylko uzdrowiło moje ciało i przysporzyło siły do działania, ale i cofnęło czas. Nigdy nie czułam się tak pięknie i świetnie jak dziś.

Adres e-mail@ketobulka

Gdzie już jesteśmy!

Miejsca keto-friendly

Nowe Keto-lokale!

Gdzie zdrowo zjeść?
error: Treść jest chroniona!