Skąd się wzięliśmy?

Inicjatywa KETO

Ketomania to projekt zrodzony z inicjatywy osób będących na restrykcyjnej diecie Keto, Paleo lub LCHF. Każdy z “ketomaniaków” zapewne orientuje się jak trudno jest znaleźć lokal odpowiedni dla naszych potrzeb. Stąd powstał pomysł, by skupić wszystkie takie miejsca w jednej mobilnej aplikacji! Dzięki intuicyjnej mapie, użytkownik może znaleźć takie keto-przyjazne restauracje w swojej okolicy.

Jeśli prowadzisz lokal, oferujesz dania, wyroby keto-friendly bądź wytwarzasz lub dystrybuujesz wartościowe produkty spożywcze bez konserwantów i ulepszaczy – wypełnij formularz – a my z przyjemnością umieścimy Twoją ofertę w aplikacji!

Kolekcjonuj ulubione

Oceniaj i komentuj lokale

Zdobywaj przywileje

Odkrywaj nowe oferty

Dostosuj swój profil

Kupuj online produkty i usługi

Nasz zespół!

Osoby, które tworzą Ketomanię!
Magdalena Rzońca
Dietetyk kliniczny
Od wielu lat moją wielką pasją jest żywienie. Postanowiłam podążać swoją ścieżką i ukończyłam studia dietetyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach ze specjalizacją z dietetyki klinicznej i obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich ze specjalizacją z psychodietetyki. Cały czas się dokształcam, chodzę na szkolenia, kursy oraz konferencję, na bieżąco śledzę doniesienia ze świata nauki ponieważ uwielbiam być na bieżąco z wszystkimi nowinkami w zakresie zdrowia a także odżywiania. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na licznych praktykach w placówkach medycznych, poradniach dietetycznych, domach opieki oraz punktach gastronomicznych. Bycie dietetykiem jest dla mnie czymś więcej niż pracą - to moja pasja, w której mogę współpracować z ludźmi, pokazywać, że można jeść smaczne i zdrowo a jednocześnie walczyć o zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, ponieważ każda osoba to inna historia, inne problemy, a także inne cele, które pomagam zrealizować. Dietą ketogeniczną zainteresowałam się jakieś 3 lata temu, kiedy to wszystkie diety testowałam na sobie, począwszy od diety wegańskiej przez paleo, dash czy nawet witarianizm skończywszy właśnie na keto. Zostało tak do tej pory – dieta ketogenna to mój styl życia, którym chcę dzielić się z innymi. W swojej pracy chcę przedstawić wszystkie korzyści płynące z tego sposobu odżywiania: pomoc w osiągnięciu wymarzonych rezultatów – nie tylko utratę kilogramów, ale również dobre samopoczucie i lepsze wyniki badań.
Magdalena Rzońca@dietestetic
Aleksandra Bochyńska
Keto coach/marketing manager

Mam na imię Ola i od dwóch lat jestem na diecie ketogenicznej. Od tego czasu stałam się pasjonatką zdrowego odżywiania, zgodnego z założeniami diety ketogenicznej i LCHF. Moim nałogiem stało się gotowanie i tworzenie potraw, które pomagają też innym wejść w świat diety wysokotłuszczowej. Aktywność fizyczna to kolejna moja pasja, która narodziła się wraz z przejściem na dietę ketogeniczną, nie tylko pomogła mi przede wszystkim odzyskać sprawność fizyczną, zdrowie i pewność siebie, której zawsze mi brakowało. Z przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem i pomagam innym pokochać siebie poprzez wejście w świat keto, zmianę nawyków żywieniowych i włączeniu aktywności fizycznej.

Adres e-mail@abc_ketogirl_

Gdzie już jesteśmy!

Miejsca keto-friendly

Nowe Keto-lokale!

Gdzie zdrowo zjeść?