Zdrowa Krowa – Warszawa

Zdrowa Krowa – Warszawa

Adres

Ul. Kasprzaka 7
01-211 Warszawa

Kontakt

Godziny otwarcia

Pon. – Nie.: 12:00 – 22:00

Zdrowa Krowa to sieć restauracji oferujących zdrowe burgery. Aktualnie w sieci działa 8 lokali w takich miastach jak: Gliwice, Katowice, Opole, Rybnik, Warszawa. W przygotowaniu kolejne lokalizacje – m.in. Wrocław.

„…Dbamy o to co serwujemy, o każdy detal i jakość wszystkich produktów. Zdrowa Krowa to obecnie jedyna burgerownia, która jest uwielbiana przez osoby dbające o sylwetkę, dietetyków i kulturystów. Z tej potrzeby powstała karta menu w 100% oparta o dietę paleo. Goście mogą spróbować burgerów przygotowanych z pieczarek portobello zamiast bułek – w pełni z nieprzetworzonych produktów, bez glutenu i nabiału. Doskonałe jako posiłki przedtreningowe i potreningowe – stąd powiązanie Zdrowej Krowy ze sportem jest tak silne. Podopiecznych znajdziecie na okładkach magazynów sportowych, jak również podium maratonów, Runmageddonu, boiskach siatkarskich, piłkarskich czy nawet na ringu….”

Lokale cechują weekendowe eventy, gdzie klienci celebrują nadchodzące wydarzenia – z limitowanym menu, niebanalną muzyką i klimatycznym wystrojem.

Facebook Twitter Google+

ZDOBĄDŹ RABAT 10%

Zapisz się na Newsletter Ketomanii, aby skorzystać z promocji.

Powiadomimy cię o nowościach w sklepie i specjalnych promocjach!